ZESPÓŁ BYĆ MOŻE

Andrzej zespół na wesele rzeszów

Andrzej - wokal, saksofon, wodzirej

Andrzej - wokal, saksofon altowy, wodzirej

Jest absolwentem szkoły muzycznej I-go i II-go stopnia. Ukończył studia wyzsze na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja Artystyczna oraz Dyrygenture na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Jest wieloletnim pedagogiem, który oprócz nauczania prowadzi imprezy jako wodzirej dla dzieci i dorosłych. 16 letnie doświadczenie w branży weselnej, którą wykonuje z pasją to jego atuty i gwarancja dobrze przygotowanej i poprowadzonej imprezy.
Klaudia zespół na wesele rzeszów

Klaudia - wokal

Klaudia - wokal

Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I-go stopnia w klasie fortepianu. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali wokalnych. Miała zaszczyt występować na jednej scenie z Grażyną Łobaszewską. Pogodnie podchodzi do życia i pozytywnie patrzy na świa. Możliwość robienia tego co w życiu kocha najbardziej dodaje jej energii, co udziela się ludziom w jej otoczeniu.
Wiesław zespół na wesele rzeszów

Wiesław - perkusja

Wiesław - perkusja

Ponad 30- letnie doświadczenie w muzyce. Jego pasja zaczęła się w Orkiestrze Wojskowej w 1981 r. w Katowicach. Od 2000 roku członek Orkiestry Dętej w Rzeszowie. Z zespołem Być Może związany od 10 lat. Urodzony optymista, pozytywnie nastawiony do życia, w którym muzyka jest jego wielkim zamiłowaniem.
Mariusz zespół na wesele rzeszów

Mariusz - instr. klawiszowe, wokal, akordeon

Mariusz- instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal

Absolwent Szkoły Muzycznej I-go i II-go stopnia w klasie klarnetu i saksofonu oraz ogniska muzycznego na akordeonie.Grał w Wojskowej Orkiestrze Dętej. Z branżą muzyczną związał się zawodowo końcem lat 80-tych.Jego wykonania instrumentalno-wokalnego posłuchać można było w znanych rzeszowskich lokalach i restauracjach. Jego długoletnie doświadczenie i szeroki repertuar pozwala mu na świetne dopasowanie utworów do potrzeb naszych klientów. Pasjonat muzyki.

Zespół BYĆ MOŻE

Zespół na wesele

Rzeszów - Podkarpackie