Skład zespołu

Andrzej

Saksofon, wokal, wodzirej

Jest absolwentem szkoły muzycznej I-go i II-go stopnia. Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja Artystyczna oraz Dyrygenturę na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Jest wieloletnim pedagogiem, który oprócz nauczania prowadzi imprezy jako wodzirej dla dzieci i dorosłych. 16 letnie doświadczenie w branży weselnej, którą wykonuje z pasją to jego atuty i gwarancja dobrze przygotowanej i poprowadzonej imprezy.

Klaudia

Klaudia

Wokal

Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I-go stopnia w klasie fortepianu. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali wokalnych. Miała zaszczyt występować na jednej scenie z Grażyną Łobaszewską. Pogodnie podchodzi do życia i pozytywnie patrzy na świat. Możliwość robienia tego co w życiu kocha najbardziej dodaje jej energii, co udziela się ludziom w jej otoczeniu.

Mariusz

Mariusz

Instrumenty klawiszowe, wokal

Absolwent Szkoły Muzycznej I-go i II-go stopnia w klasie klarnetu i saksofonu oraz ogniska muzycznego na akordeonie. Grał w Wojskowej Orkiestrze Dętej.
Z branżą muzyczną związał się zawodowo końcem lat 80-tych. Jego wykonania instrumentalno-wokalnego posłuchać można było w znanych rzeszowskich lokalach i restauracjach. Jego długoletnie doświadczenie i szeroki repertuar pozwala mu na świetne dopasowanie utworów do potrzeb naszych klientów. Pasjonat muzyki.

Karol

Karol

Perkusja, trąbka, wokal

Jest absolwentem szkoły muzycznej na trąbce, a w swoim muzycznym CV może zapisać także 10-letnią grę w orkiestrze dętej. Tak jak u Klaudii Karolowi muzyka towarzyszy od najmłodszych lat, a to za sprawą taty, który również należał do orkiestry. Doświadczenie gry na perkusji także zawdzięcza ojcu, z którym niejednokrotnie dzieli swoje miejsce za bębnami.